euregio bodensee Czekaj...

Leczenie przy wykorzystaniu bioenergoterapii

optyk bydgoszcz

Bioenergoterapia cieszy się coraz to większą popularnością. Po metodę tę najczęściej sięgają pacjenci, którzy nie widzą zadowalających efektów z leczenia konwencjonalnego lub są nim zwyczajnie znudzeni i zmęczeni. Chorzy czasami łączą leczenie tradycyjne z bioenergoterapią, a czasami decydują się na całkowite odrzucenie tradycyjnych rozwiązań i stosowanie jedynie metody alternatywnej, jaką jest właśnie bioenergoterapia.

Często taki krok podejmują osoby śmiertelnie chore, walczące np. z nowotworem. Niestety bioenergoterapia nie jest w stanie wyleczyć tak trudnych chorób jak np.

nowotwór, jednak z powodzeniem można ją stosować w walce z bezsennością, przy problemach z zatokami, a nawet w jąkaniu. Bioenergoterapeuta na początku odnajduje przyczyny zakłóceń przepływu energii. Nie wymaga jednocześnie od pacjenta żadnych badań diagnostycznych, samodzielnie wykrywa dolegliwości organizmu.

Cała terapia ma ukierunkować organizm z na walkę z chorobą oraz wzmocnić jego naturalne zdolności do samodzielnego uleczania.